Λίγες μέρες μετά από το Final Four της Euroleague στο Βερολίνο, ο Γιάννης Αντετοκούνμπο πήγε και στη Νέα Φιλαδέλφεια για τον τελικό του Conference League ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Φιορεντίνα.
Ο σταρ των Μιλγουόκι Μπακς πήγε στην ΑΕΚ Arena με την σύντροφό του και μέλλουσα σύζυγό του, Μαράια Ρίντλσπρίγκερ, τον ατζέντη του Γιώργο Πάνου και τον Θοδωρή Παπαλουκά και παρακολουθεί την αναμέτρηση από σουίτα του γηπέδου της ΑΕΚ.
Giannis' Antetokounmpo offseason is pretty interesting. After his trip to Berlin for the EuroLeague Final Four, the Greek Freak is attending the UEFA Conference League Final (Olympiacos Vs Fiorentina) in Athens – SPORT24 pic.twitter.com/4uzzmcGSeF
— Harris Stavrou (@harris_stavrou) May 29, 2024