Την αποκάλυψη για το πού τελικά πραγματοποιήθηκε ο γάμος του, έκανε ο Στέφανος Κασσελάκης, μιλώντας σε συνάντησή του με ομογενείς στις ΗΠΑ.
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ επισκέφθηκε τον Αγιο Δημήτριο Αστόριας και το Ημερήσιο Σχολείο το μεσημέρι της Παρασκευής. Ο Στέφανος Κασσελάκης συνοδευόταν από τον σύζυγό του, Τάιλερ Μάκμπεθ, όπως επίσης και από μέλη του ΣΥΡΙΖΑ Νέας Υόρκης.
![Κασσελάκης: «Τα Χάμπτονς δεν μου αρέσουν καθόλου, παντρεύτηκα στο Μπρούκλιν - Αυτά είναι fake news» 1 Κασσελάκης: Τα Χάμπτονς δεν μου αρέσουν καθόλου, παντρεύτηκα στο Μπρούκλιν - Αυτά είναι fake news [βίντεο]](https://www.tilestwra.com/wp-content/uploads/2023/10/93e4872829fa40cea4aa769c362c807b.jpg)
“Κατ’ αρχήν δεν παντρεύτηκα στα Χάμπτονς. Αυτά είναι ‘fake news’. Στο Μπρούκλιν παντρεύτηκα, στο Γραφείο του Δημοτικού Επιτρόπου (City Clerk). Η αλήθεια είναι ότι τα Χάμπτονς δεν μου αρέσουν καθόλου”, ανέφερε, μεταξύ άλλων ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ.