Σούσουρο επικρατεί τις τελευταίες ημέρες για το νέο ειδύλλιο στη showbiz, που δεν είναι άλλο από τον πρώην της Κατερίνας Καινούργιου, τον επιχειρηματία Φίλιππο Τσαγκρίδη και την παρουσιάστρια Δανάη Μπάρκα.
Όπως έγινε γνωστό, πριν από μερικές ημέρες, η παρουσιάστρια του Mega και ο πρώην σύντροφος της Κατερίνας Καινούργιου διασκέδασαν στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται η Άννα Βίσση.
Το παθιασμένο φιλί Μπάρκα – Τσαγκρίδη
Τις τελευταίες ώρες κυκλοφορεί στο twitter φωτογραφία στην οποία Φίλιππος Τσαγκρίδης και Δανάη Μπάρκα παρουσιάζονται να ανταλλάσσουν ένα παθιασμένο φιλί σε βραδινή τους έξοδο.
Δείτε το βίντεο
🤷♀️ https://t.co/IU1Z3nx4e6 pic.twitter.com/qnsFbcHylO
— Taylor (@ttayfortaylor) February 25, 2024
Δείτε τις φωτογραφίες:
Πιθανόν να πρόκειται, είτε για την έξοδό τους στο μαγαζί όπου εμφανίζεται η Άννα Βίσση, είτε από νέα χθεσινοβραδινή έξοδο του εφοπλιστή με την παρουσιάστρια…
Οι φωτογραφίες διέρρευσαν στο Twitter/X
Τσαγκρίδης-Μπάρκα χθες βράδυ σε γνωστό gay club της Αθήνας για τα γενέθλια φίλης της παρουσιάστριας aka nepo baby.
Εμετική συμπεριφορά.
Ειλικρινά, μακάρι η ΚατΚεν να το προσπεράσει γιατί όντως ΔΕΝ αξίζουν! #superkaterina pic.twitter.com/wpYffYJXRg
— Taylor (@ttayfortaylor) February 25, 2024
Συμβαίνει τώρα.
Τσαγκρίδης και Μπάρκα.#j2us #famestorygr pic.twitter.com/R2GNsZGRjK
— Taylor (@ttayfortaylor) February 25, 2024