Σάββατο, 27 Ιουλίου 2024
ΕλλάδαΑπίστευτη απόδοση να κατακτήσει ο Ολυμπιακός το Κόνφερενς

Απίστευτη απόδοση να κατακτήσει ο Ολυμπιακός το Κόνφερενς

Θρύλε των γηπέδων, Ολυμπιακέ! Η πιο μεγάλη ώρα έφτασε για τους Πειραιώτες, που αντιμετωπίζουν τη Φιορεντίνα (22:00) με φόντο την κούπα στο Europa Conference League.

Ποιος να συγκριθεί μαζί του; Μετά από μία χρονιά γεμάτη με απίστευτα αποτελέσματα και συνεχόμενες υπερβάσεις, o Ολυμπιακός είναι έτοιμος να σηκώσει την πρώτη ευρωπαϊκή κούπα της ιστορίας του! Οι Πειραιώτες αντιμετωπίζουν τη Φιορεντίνα (22:00) στον τελικό του Europa Conference League και με νίκη θα σηκώσει ένα ιστορικό και σπουδαίο τρόπαιο!

Παίζοντας στην Ελλάδα και με όπλο το εκπληκτικό μομέντουμ που έχτισε μετά από συνεχόμενες, εκκωφαντικές προκρίσεις, ο Ολυμπιακός μπορεί να δώσει χαρά στα εκατομμύρια των φιλάθλων του σε όλο τον κόσμο και να κατακτήσει μία κούπα που θα τον ανεβάσει ακόμα πιο ψηλά σε όλα τα επίπεδα. Ο Θρύλος θα κατακτήσει την κούπα του Europa Conference League, κάτι που προσφέρεται σε απόδοση 50 από τη Novibet.

Αν και έχει δώσει απαντήσεις σε ματς που χρειάστηκαν παράταση και πέναλτι, ο Ολυμπιακός διαθέτει την απαιτούμενη ποιότητα και την δίψα για να κυριαρχήσει στα 90 λεπτά και να βγάλει στους δρόμους τους φιλάθλους του. Με πίστη και συγκέντρωση στο πλάνο του Μεντιλίμπαρ, οι «ερυθρόλευκοι» μπορούν να κερδίσουν στην κανονική διάρκεια, γεγονός που προσφέρεται σε απόδοση 3.10.

Όσο για το ποιος μπορεί να γράψει ιστορία με ένα… χρυσό γκολ; Μην πάτε μακριά: Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί πραγματοποιεί φανταστική σεζόν, έχοντας 10 γκολ σε 8 ματς στο Europa Conference League και 15 ακόμα στη Super League. Ο Μαροκινός φορ… σκοτώνει και δεν υπάρχει αντίπαλος στην καλή του μέρα. Ένα τέρμα από τον Ελ Κααμπί στον μεγάλο τελικό προσφέρεται σε απόδοση 3.75.

Τέλος, ανάμεσα στις 1000+ προσφερόμενες αγορές σε κάθε αγώνα, μπορεί κάποιος να βρει combo bets, στοιχήματα για τον τρόπο επίτευξης των τερμάτων, super ενισχυμένες αποδόσεις, στατιστικές επιλογές (κάρτες, κόρνερ, πέναλτι κ.ά) και μία πλούσια γκάμα ειδικών στοιχημάτων (ομάδων και παικτών).