20 από τις πιο περιζήτητες «νύφες» του 2016

4 Μαΐου, 2016 10:25 ΜΜ
More videos

Μπορεί να έχουν επιτυχημένες καριέρες, όμως όταν πρόκειται για το θέμα του γάμου, ορισμένες τις παρακάτω διασημότητες τα έχουν βρει σκούρα. Μερικές από αυτές είχαν παντρευτεί στο παρελθόν, όμως οι γάμοι τους διήρκεσαν πάρα πολύ λίγο, άλλες είχαν σχέσεις μόνο μικρής διάρκειας, ενώ άλλες δεν έχουν μπει ακόμα στο «κυνήγι» του ιδανικού συντρόφου.

Μπορεί να είναι ευχαριστημένες με την «μοναχική» και ανεξάρτητη ζωή τους. Ακόμα και η προχωρημένη ηλικία για πολλές από αυτές, δεν έχει γίνει λόγος για να αρχίσουν να ψάχνουν έναν σύντροφο.

Μαζέψαμε μια λίστα με 20 από τις πιο όμορφες διάσημες γυναίκες που είναι ακόμα άγαμες και για τις οποίες πολλοί άνδρες θα ήταν πρόθυμοι να κάνουν κυριολεκτικά τα πάντα.

Ιρίνα Σέικ, 30 ετών

Think I found my Valentines.. @bebe_stores #BeIconic #HappyValentines??

A photo posted by irinashayk (@irinashayk) on

Ριάννα, 28 ετών

@Tmagazine cover story #TheGreats #TGreats

A photo posted by badgalriri (@badgalriri) on

Εύα Λονγκόρια, 41 ετών

So excited my new summer weight throws are available now on jcp.com in 4 colors!! Happy Spring!

A photo posted by Eva Longoria (@evalongoria) on

Τζένιφερ Λόρενς, 25 ετών

New outtake of Jennifer Lawrence for Dior #jenniferlawrence

A photo posted by jenniferlawrenceinform (@jenniferlawrenceinform) on

Σαρλίζ Θερόν, 40 ετών

May the 4th be with you. #StarWarsDay

A photo posted by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Κλόι Γκρέις Μορέτζ, 19 ετών

Trailer days on set ??

A photo posted by Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) on

Σέιλιν Γούντλεϊ, 24 ετών

SLAYING ? #shailenewoodley

A photo posted by Shailene Woodley (@shaiwoodleyofficial) on

Σελίνα Γκόμεζ, 23 ετών

74 ??❤️

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Τζένιφερ Λόπεζ, 46 ετών

Αριάνα Γκράντε, 22 ετών

tell me about it, stud …

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Έμμα Γουάτσον, 26 ετών

Λούσι Λιου, 47 ετών

Is it time for #Elementary yet?

A photo posted by Lucy Liu (@lucyliu) on

Έμμα Στόουν, 27 ετών

Hope everyone had a great weekend!

A photo posted by xoxo (@emmastone) on

Λάνα Ντελ Ρέι, 30 ετών

A photo posted by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

Κέιτ Χάντσον, 37 ετών

February @fabletics is getting me excited ?❤️ #ValentinesDayIsComing ??#LoungeWear #MyFavorite

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Έλι Γκούλντινγκ, 29 ετών

Hair by the wonderful @mrchrismcmillan and make up by my true love @lucylovebird ❤️ @galvanlondon @chercoulter

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Ολίβια Γουάιλντ, 32 ετών

Εύα Γκριν, 35 ετών

Loved the detail on this dress from the Casino Royale premiere✨ {#evagreen}

A photo posted by Eva Green FP? (@eva_ggreen) on

Αμάντα Σάιφρεντ, 30 ετών

See what a little #cledepeaubeauteus and @lucia_pieroni can do… #cledeposing

A photo posted by Amanda Seyfried (@mingey) on

Ακολουθήστε μας στο facebook: