Σε τραγωδία εξελίχθηκε χθες το απόγευμα η βόλτα του 15χρονου Λάμπη από την Κανδήλα Αρκαδίας με τους φίλους και τα ποδήλατά τους. Η ΜΟΙΡΑΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟΥ 15ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΠΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ Όλα συνέβησαν χθες όταν δύο ποδήλατα που οδηγούσαν ο 15χρονος Λάμπης και ο 13χρονος του συγκρούστηκαν στο 40ο χιλιόμετρο του δρόμου Τρίπολη – Λεβίδι – … Συνεχίστε να διαβάζετε το «Έναν βράχο τον έριξε κάτω ένα ποδήλατο. Δεν τα κατάφερε ο λεβέντης μου»: Την Παρασκευή η κηδεία του 15χρονου Λάμπη.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί